Gigi Becali si-a facut planul pentru Napoli: "Cel mai mult imi place 0-0" VEZI unde NU a reusit sa inscrie Stancu:

Data publicarii: Duminica 12 Decembrie 2010, 21:03
Data actualizarii: Duminica 12 Decembrie 2010, 21:04

0-0 e scorul pe care l-a visat Gigi Becali pentru meciul de la Napoli. Daca nu cumva Stancu sau Surdu or sa dea si un gol. Lacatus vrea neaparat ca Steaua sa marcheze la Napoli, miercuri seara de la 22.00, la PRO TV!

Stelistii nu s-ar supara sa egaleze si ei la Napoli, asa cum au facut-o italienii in Ghencea, in prelungirile prelungirilor.

Meciul vietii, finala din grupe, partida sezonului - numai asa vorbesc stelistii despre infruntarea cu Napoli. Lacatus se duce sa-i atace pe italieni. Becali vrea autobaza.

Stancu n-a marcat in nicio deplasare a Stelei din Europa. A facut-o doar in Ghencea. Stelistii sa i-o plateasca lui Napoli cu aceasi moneda. Sa egaleze in prelungirile prelungirilor si sa le rada in nas fanilor italieni.