Hagi: "Am aratat ca suntem o echipa puternica!"
"Am vazut un meci asa cum ma asteptam. Un meci frumos, deschis, cu o echipa care a stat bine in teren. Am fost aproape de victorie. Ne-a lipsit putin, dar am dat dovada ca suntem o echipa puternica", a spus Hagi la TVR.
"Imi pare rau pentru Mutu, orice jucator mare rateaza, dar important e ca a dat gol", l-a aparat Hagi pe Mutu.
"Devenim mult mai buni, mai experimentati si trebuie sa avem incredere in ei", a spus Hagi la TVR.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News