Mister X a schimbat PARIURILE. Situatie CIUDATA la agentii. Ce cota e pentru un egal in meciul din aceasta seara

Razvan Lucescu Astra Giurgiu Petrolul Ploiesti Cupa Romaniei
Data publicarii: Miercuri 16 Aprilie 2014, 11:09
Data actualizarii: Miercuri 16 Aprilie 2014, 11:40

►Incepe saptamana mare in fotbal. Se poate intampla ORICE! Miercuri, 20.30: Astra - Petrolul, joi, 20.30: Dinamo - Steaua, in direct la ProTV

Astra si Petrolul joaca diseara returul din semifinala cupei. Lucescu a reusit prima victorie in acest weekend, impotriva celor de la Gaz Metan, dupa cinci meciuri terminate la egalitate.

Chiar si asa, echipa lui Lucescu are aceeasi cota la egal, ca la victorie, adica 3,10. Acest lucru este complet neobisnuit, deoarece, in cazul unui derby, cota pentru egal este mult mai mare decat cea pentru victoria oricareia dintre echipe.

Daca un parior mizeaza pe scorul 0-0, dupa 90 de minute, el va primi de 8 ori suma pariata. Pentru un egal la pauza, un parior primeste de doua ori suma platita.

Meciul dintre Astra si Petrolul este in direct la ProTV, de la ora 20:30.