Miercuri 14 Martie 2018, 15:52

FABULOS! Exista o explicatie. FC Botosani s-a COMBINAT cu un arbitru pe Tinder :)))

La Iasi s-a gasit explicatia eliminarii din Cupa Romaniei. :))

Urmareste Sport.ro pe Instagram: cele mai tari imagini din sport!

Lituania - Romania, 11 octombrie, 21:45. Romania - Serbia, 14 octombrie, 16:00 - LIVE LA PROTV! Nationala de tineret, spre EURO: Romania - Tara Galilor, 12 octombrie, 19:00 la PROX!

Administratorii contului de Facebook al lui Poli i-au cuplat pe rivalii de la Botosani cu arbitrul Gaman intr-o imagine editata din aplicatia de dating Tinder. :)

Gaman a dat doua penalty-uri pentru Botosani in meciul de ieri, din sferturile de finala ale Cupei Romaniei, ambele in timpul suplimentar. Botosani s-a calificat dupa ce a castigat cu 3-2 la finalul a 120 de minute.