Dupa ce a ucis-o pe Poli, BUD van Nistelrooy i-a panicat pe toti! Ce zice Pustai dupa ce super golgeterul sau a ajuns la spital

Poli Timisoara Gaz Metan Medias Cupa Romaniei
Data publicarii: Joi 08 Decembrie 2011, 20:06
Data actualizarii: Joi 08 Decembrie 2011, 20:25

TIMISOARA 0-1 MEDIAS | Bud a ajuns la spital la 15 minute dupa ce a marcat golul victoriei cu Timisoara.

La Medias nu prea e sarbatoare dupa ce a ajuns in semifinalele Cupei. Bud e in spital, iar Pustai nu stie cat va sta pe bara:

"Nu stiu cat e de grava accidentarea lui Bud, trebuie sa aflam. Daca era si el in acest meci, era altceva. Speram sa nu fie ceva grav in cazul sau.

"Timisoara este o mina de aur, trebuie facut un plan pe termen lung, e pacat pentru acest oras, pentru aceasta galerie minunata care a sustinut echipa pana in ultimul minut. Au o medie de varsta de 24 de ani, trebuie rabdare.", a spus Pustai dupa meci la Sport.ro