Video: Suarez a reusit doua executii MAGICE! Gol dupa un voleu SUPERB si driblingul anului! Cum si-a UMILIT un adversar cu o faza pe care nu o reusesc 99% dintre jucatori:

Uruguay Edinson Cavani Luis Suarez CM 2014
Data publicarii: Sambata 23 Martie 2013, 17:15
Data actualizarii: Sambata 23 Martie 2013, 17:19

Reeditarea ultimei finale de Copa America s-a incheiat indecis - Uruguay a facut doar 1-1 cu Paraguay pe terenul propriu.

Locul 4 de la Campionatul Mondial din 2010, nationala Uruguay-ului gafaie in preliminariile pentru urmatorul turneu final. Nationala lui Suarez si Cavani nu a mai castigat de 5 meciuri, terminand doar la egalitate in ultima partida, 1-1 cu Paraguay.

Uruguayenii au insa motive sa se simta frustrati - parea ca vor obtine victoria in fata echipei pe care o batusera cu 3-0 in finala Copa America din 2011 dupa reusita de senzatie a lui Luis Suarez din minutul 82. In minutul 86 insa a venit golul egalizator al lui Edgar Benitez.

CLICK AICI PENTRU VIDEO!

Luis Suarez a facut show in meciul cu Paraguay. Si-a pus mingea pe sub tricou, aparand speculatii ca va fi din nou tata in 2013. De asemenea, a reusit un dribling senzational