VIDEO! Spania a gasit atacantul perfect pentru un nou titlu mondial in 2014! A dat un hattrick de senzatie in 5 minute! Jucatorul GENIAL la care viseaza Barca si Real:

Spania Rodrigo CM 2014
Data publicarii: Vineri 12 Octombrie 2012, 11:29
Data actualizarii: Vineri 12 Octombrie 2012, 11:27

A dat 4 goluri intr-o victorie entuziasmanta a Spaniei U21 in fata Danemarcei U21 cu 5-0!

Rodrigo este ultimul nume propus de spanioli - campioana europeana si mondiala vrea un nou trofeu in 2014 la Rio si ar putea sa se bazeze pe tanarul atacant de la Benfica!

Rodrigo are deja 11 goluri in ultimele 9 meciuri pentru Spania U21, reusind 3 hattrick-uri! Ultimul a fost realizat in doar 5 minute in meciul cu Danemarca, reusind apoi si in a 2-a repriza golul cu numarul 4.

Atacantul spaniol nu marcheaza numai la nationala - are 4 goluri in 6 meciuri la Benfica! Cei de la Real Madrid cu siguranta au toate motivele sa-l regrete - au renuntat la clauza prin care il putea cumpara inapoi atunci cand l-au adus pe Fabio Coentrao.