SCANDALOS! Franta s-a calificat la Mondial intr-un mod revoltator! Gol din offside cat China, eliminare dupa o simulare GROSOLANA a lui Ribery! Video cu momentele JENANTE!

Franta Karim Benzema Ucraina CM 2014
Data publicarii: Marti 19 Noiembrie 2013, 23:55
Data actualizarii: Miercuri 20 Noiembrie 2013, 00:14

Doua zile teri-bile in direct Sport.ro si Voyo.ro:
►Froch isi pune centurile la bataie, sambata 20:00 ► Bataie dupa blocuri in Bronx, duminica 4:00 ► Bile. Sa facem sport! Finala de la Bucuresti, duminica 19:30

Franta e pe cale sa ajunga din nou la Cupa Mondiala dupa o faza extrem de controversata! Cu Michel Platini in tribuna, francezii au intors rezultatul din Ucraina in doar 34 de minute! Sakho a deschis scorul iar Benzema l-a majorat, dar dupa un offside evident, de 2 metri!!!

Franta s-a calificat la Cupa Mondiala din 2010 dupa o faza incredibila! Henry a preluat cu mana in careu in prelungiri si a inscris golul calificarii cu Irlanda!

Click aici pentru VIDEO

Greselile de arbitraj nu s-au incheiat aici! In minutul 49, Khacheridi a fost eliminat pentru cumul de cartonase dupa o faza la care nu l-a atins pe Ribery! Jucatorul lui Bayern a accentuat caderea si a stat minute bune la pamant desi reluarile arata ca nu a existat contact!