NEBUNIE! Cristiano Ronaldo a reusit driblingul anului! Si-a ridiculizat un adversar de 3 ori in aceeasi faza! Cel mai tare moment din seara preliminariilor: VIDEO

Sambata 07 Septembrie 2013, 12:37

► Marian, asta e pentru tine! Primul meci din istorie jucat acasa: Dinamo–Vezsprem, sambata 19:00, in direct Sport.ro si Voyo.ro!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Cristiano Ronaldo este cunoscut ca un adevarat show-man pe teren. La meciul cu Irlanda, pe langa hattrick-ul reusit, Ronaldo a reusit o faza de senzatie

Starul celor de la Real Madrid, Cristiano Ronaldo, a fost omul serii in preliminariile CM 2014. CR7 a marcat un hattrick cu care si-a salvat nationala de la o infrangere care i-ar fi pus in pericol prezenta la turneul final de anul viitor.

Jignit in permanenta de suporterii nord-irlandezi, Cristiano Ronaldo si-a umilit un adversar in prima repriza a meciului, reusind sa-l dribleze in aceeasi faza de 3 ori, trecandu-i mingea printre picioare cu calcaiul!

CLICK AICI SA VEZI FAZA SUPERBA A LUI RONALDO

Cristiano Ronaldo a reusit sa marcheze un hattrick in meciul cu Irlanda de Nord si a intors rezultatul de la 2-1 pentru acestia! Cu golurile sale din minutul 68, 77 si 83, Ronaldo a ajuns la cota 43 la nationala, depasindu-l pe Eusebio. Acum, Ronaldo se afla la doar 4 reusite de golgheterul all-time, Pauleta.

Portugalia a castigat meciul cu 4-2 in urma reusitelor lui McAuley(36) si Ward(52), respectiv Bruno Alves(21) si Cristiano Ronaldo(68, 77, 83)