VIDEO! Omul care INGROPA Steaua in 2006 a facut spectacol in Brazilia! A dat 4 goluri in meciul saptamanii! La pauza era 1-2 si s-a mai marcat de 6 ori!

Fred Campionate externe
Data publicarii: Joi 17 Noiembrie 2011, 10:01
Data actualizarii: Joi 17 Noiembrie 2011, 10:10

La un meci din Brazilia s-au marcat 9 goluri - mai mult decat in restul de 6 partide din acea etapa!

Brazilianul Fred, cel care a dat primul gol in 2006 in Steaua 0-3 Lyon, a facut spectacol in ultima etapa din Brazilia. De unul singur a adus victoria lui Fluminense impotriva lui Gremio, meci terminat cu scorul de 5-4!

Gremio a condus cu 1-0, 2-1 si 4-3 insa reusitele lui Fred plus cea a lui Rafael Sobis au adus victoria lui Fluminense. La oaspeti, unul dintre goluri a fost dat de Brandao, fostul jucator al lui Sahtior, imprumutat de catre Marseille in Brazilia. Brandao a fost si eliminat in minutul 82 cand scorul era deja 5-4