VIDEO INCREDIBIL! Dupa Steaua - Napoli, inca un arbitru polonez face praf un meci! A OPRIT meciul in minutul 80!!!

Data publicarii: Marti 19 Octombrie 2010, 08:51
Data actualizarii: Marti 19 Octombrie 2010, 14:51

Arbitrajul polonez nu trece prin cel mai bun moment! Daca Marcin Borski a oprit Steaua - Napoli in minutul 97, compatriotul sau Sebastian Jarzebak a oprit un meci din campionat in minutul 80!!!

Meciul dintre Korona Kielce si GKS Belchatow intra in minutul 80 iar scorul era 3-1 pentru gazde cand arbitrul Sebastian Jarzebak s-a decis sa puna punct partidei. Fara nici un motiv, spre stupoarea oaspetilor, care stiau ca mai au de tras pentru egalare. Si pentru ca haosul sa fie total, antrenorul gazdelor se grabea sa isi scoata jucatorii de pe teren pana ca centralul sa se prinde de gafa uriasa pe care o facuse! Pana la urma, Jarzebak s-a consultat cu arbitrul de rezerva si s-a convins ca era abia minutul 80. Meciul s-a reluat, insa fara nicio modificare de scor.