GOL controversat marcat in prelungiri: Dynamo 1-2 Kuban! Dan Petrescu a INNEBUNIT dupa ce a pierdut in minutul 93! MECI FABULOS la Moscova!

Data publicarii: Duminica 02 Septembrie 2012, 18:41
Data actualizarii: Duminica 02 Septembrie 2012, 18:41

Dan Petrescu a pierdut in fata fostei sale echipe, dupa un gol marcat in prelungiri.

Dynamo: Shunin - Fernandez, Granat, Lomic, Schildenfeld, Chicherin, Semshov, Noboa, Dzsudzsak, Yusuop, Kokorin
Rezerve: Misimovic, Nekhajchik, Frolov, Kuranyi, Wilkshire, Rykov, Sapeta

Kuban: Belenov - Kozlov, Fidler, Armas, Dealbert, Ionov, Kulik, Tsoraev, Zhavnerchik, Pizzelli, Balde
Rezerve: Bucur, Urena, Ozbiliz, Zelao, Lolo, Karyukin, Popov
_____________________

Min 83: GOOOOOOOOOL Ozbiliz! Petrescu pierde incredibil in prelungiri!!!

Min 84: Ozbiliz trece pe langa gol insa Shunin scoate de sub bara

Min 65: GOOOOOOOOL Fidler! Dan Petrescu face o criza de nervi pe banca!

Min 62: Semshov scapa singur cu portarul si trimite o scarita prinsa de portarul lui Kuban!

Min 45: GOOOOOOOOOOOOL DYNAMO!!! Noboa inscrie cu un sut fenomenal langa bara din stanga a lui Belenov!!!

Min 41: Semshov are inca o sansa mare, portarul lui Kuban face minuni!!!

Min 40: OCAZIE IMENSA pentru Dynamo, dupa o reluare a lui Yusoupov!

Min 35: SUT FABULOS al lui Noboa, putin pe langa

Min 11: Noboa are prima ocazie de gol pentru Dynamo

Min 3: Dynamo are o prima faza de poarta insa Kokorin nu reuseste sa reia spre poarta din 6 m