GESTUL MURDAR al lui Neymar cu care a revoltat Brazilia! L-a faultat o fantoma! Simularea jenanta cu care l-a pacalit pe arbitru! VIDEO

Neymar santos Campionate externe
Data publicarii: Luni 09 Iulie 2012, 13:26
Data actualizarii: Luni 09 Iulie 2012, 13:36

Santos a inceput sa-si revina in Brazilia dupa eliminarea din Copa Libertadores - echipa lui Neymar si Ganso a obtinut prima victorie de la startul sezonului!

Neymar a marcat un gol cu capul in minutul 62 al meciului cu Gremio. Starul brazilian a dus scorul la 3-0 pentru Santos. La final a fost 4-2 iar Santos iese din zona periculoasa cu aceasta victorie. Dupa 8 etape, Santos are abia 8 puncte.

La scorul de 3-0, Neymar a avut un gest murdar - el a simular incredibil la un tackling al lui Werley. Desi reluarile arata ca nu a fost atins de adversar, Neymar a ramas la pamant minute pret de de cateva minute!