Barca e CAMPIOANA dupa golul lui Messi: Atletico 0-1 Barca si Espanyol 1-4 Real Madrid! Hat-trick Ronaldo! United 1-1 Arsenal

21:51 17 May

GOOOL REAL MADRID! Super executie a lui Ronaldo, dupa o centrare de pe partea dreapta! Lovitura sa de cap nu i-a dat nicio sansa portarului advers! VIDEO, AICI!

21:41 17 May

GOOOOL REAL MADRID! GOOOL CRISTIANO RONALDO! Real se distanteaza pe tabela! 3-1! VEZI AICI GOLUL!

21:36 17 May

GOOOL REAL MADRID! GOOOL MARCELO! Real inca spera la titlu, dar Atletico e in continuare condusa pe teren propriu de Barcelona! VEZI AICI GOLUL LUI MARCELO!

21:31 17 May

GOOOL ESPANYOL! STUANI inscrie pentru catalani. Eroare importanta a lui Keylor Navas! VIDEO AICI!

21:25 17 May

GOOOL BARCELONA! GOOOOL LEO MESSI! SUPER FAZA a Barcelonei! VIDEO AICI!

21:17 17 May

GOOOL REAL MADRID! Cristiano Ronaldo a deschis scorul la Barcelona, cu Espanyol! In Atletico - Barca ramane 0-0!

VEZI AICI GOLUL!

19:59 17 May

Tur de onoare al jucatorilor lui United dupa 1-1 cu Arsenal pentru a amrca ultimul meci al sezonului pe teren propriu. Van Gaal a tinut sa le transmita un mesaj suporterilor:

LIVERPOOL 1-3 CRYSTAL PALACE, LA ULTIMUL MECI AL LUI GERRARD PE ANFIELD

LIVERPOOL: Mignolet, Glen Johnson, Dejan Lovren, Emre Can, Martin Skrtel, Steven Gerrard, Philippe Coutinho, Jordan Henderson, Adam Lallana, Raheem Sterling, Rickie Lambert

CTYSTAL PALACE: Wayne Hennessey, Adrian Mariappa, Scott Dann, Damien Delaney, Martin Kelly, Mile Jedinak, James McArthur, Joseph Ledley, Yannick Bolasie, Wilfried zaha, Jason Puncheon

17:06 16 May

Harnik inscrie pentru 2-1 si Stuttgart conduce in fata lui Hamburg.

16:58 16 May

Gentner egaleaza pentru Stuttgart cu Hamburg in minutul 27! Este 1-1 si Stuttgart ramane in cursa pentru salvarea de la retrogradare

16:48 16 May

Gojko Kacar deschide scorul in minutul 12 pentru Hamburg in meciul cu Stuttgart, iar la acest scor echipa lui Alex Maxim este retrogradata pentru prima data in istorie. Maxim e rezerva in aceasta partida.

14:24 16 May

Iata si cum arata interiorul ghetelor cu care va juca Gerrard pentru ultima data pe Anfield:

14:13 16 May