Anglia VIDEO | A avut gaura in manusi! De Gea a ingropat-o pe Manchester United cu o gafa INCREDIBILA! Recordul negativ stabilit de portar
Data publicarii: Duminica 22 Decembrie 2019, 17:44
Data actualizarii: Duminica 22 Decembrie 2019, 17:50

De Gea a gafat la primul gol primit de Manchest United.

Portarul lui United a comis o greseala incredibila in minutul 50 al partidei cu Watford. Sarr a trimis un sut cu pamantul inspre poarta aparata de De Gea. Sutul nu a fost unul in forta si nu parea deloc periculos, insa portarul lui United a scapat mingea printre maini.

• VIDEO | A avut gaura in manusi! De Gea a ingropat-o pe Manchester United cu o gafa INCREDIBILA! Recordul negativ stabilit de portar

Nici lui De Gea nu i-a venit sa creada ce a facut si acesta s-a tavalit pe jos de suparare.

Portarul lui Manchester United a mai primit un gol din penalty in minutul 54 si "diavolii" au pierdut cu 2-0 in deplasare la ultima clasata din Premier League.