NO COMMENT! Beckham nu a crezut ce vede! Cum a reactionat alaturi de copilul sau la golul lui Rooney de la mijlocul terenului

David Beckham Manchester United Wayne Rooney Anglia
Data publicarii: Sambata 22 Martie 2014, 20:29
Data actualizarii: Sambata 22 Martie 2014, 23:20

►PRO TV prezinta: Petrolul - Astra, miercuri 20:30 si Steaua - Dinamo, joi 20:30! Fotbal pentru toata lumea!

Beckham a fost in tribune alaturi de fiul sau la meciul lui Manchester United cu West Ham.

Cei doi au asistat la una dintre cele mai spectaculoase reusite ale sezonului in Europa.

Rooney a marcat in minutul 7 cu un sut fantastic de la mijlocul terenului, dupa ce l-a vazut pe portarul Adrian iesit din poarta.

Nu a fost singura reusita a starului lui United. Rooney a marcat si in minutul 33.

Reactia lui Beckham a fost fantastica in clipa in care a vazut golul de la mijlocul terenului. FOTO: