Scene NERVOASE! Mourinho si-a iesit din minti in momentul in care United a fost egalata in minutul 90+6 si a fost placat de stewarzi

mourinho Chelsea Premier League Sarri united Anglia Mourinho este "The nervous one"! A sarit la gatul antrenorului de la Chelsea!
Data publicarii: Sambata 20 Octombrie 2018, 16:44
Data actualizarii: Sambata 20 Octombrie 2018, 17:03

Jose Mourinho si-a iesit din minti la finalul partidei de pe Stamford Bridge.

Inca un pas gresit pentru United. Formatia antrenata de Jose Mourinho a pierdut 2 puncte esentiale pe finalul partidei cu Chelsea de pe Stamford Bridge.

United conducea cu 2-1 cu doar 15 minute inainte de finalul partidei, dar Barkley a adus egalarea pentru gazde in minutul 90+6 cu un sut din interiorul careului. Atunci a inceput nebunia.

Un secund al lui Sarri a celebrat golul chiar in fata antrenorului lui United, moment in care Mourinho si-a iesit din minti si a sarit la bataie.

Jose Mourinho a fost oprit de fortele de ordine, iar partida s-a incheiat cu scorul de 2-2. United este pe locul 8 in Anglia in timp ce Hazard si compania sunt pe prima pozitie in Anglia. City, Liverppol si Arsenal au un meci in minus fata de Chelsea.