Meci fantastic in Premier League! Chelsea avea 2-0 in minutul 10! Ce s-a intamplat in numai DOUA MINUTE este incredibil

Chelsea Hull City Anglia
Data publicarii: Duminica 22 Martie 2015, 18:58
Data actualizarii: Duminica 22 Martie 2015, 19:39

Chelsea a avut parte de o prima repriza de necrezut in meciul cu Hull City.

Jucatorii lui Jose Mourinho au inceput perfect meciul cu Hull City din Premier League. Hazard a reusit sa deschide scorul dupa doar doua minute de joc, pentru ca in minutul 10 Chelsea sa aiba 2-0, prin reusita lui Diego Costa.

Hull City a avut insa o replica neasteptata in fata liderului Angliei. A reusit sa revina fantastic in acest meci, in numai doua minute.

In minutul 27, El Mohamady a reusit sa marcheze, pentru ca 60 de secunde mai tarziu, Abel Hernandez sa egaleze pentru Hull.

La pauza, tabela arata 2-2. Remy a reusit sa marcheze pentru 3-2 in favoarea lui Chelsea in minutul 77 al meciului.