Tic Tac s-a razbunat pe fotbal! Vezi de ce nu au vazut englezii golul lui Everton:)

Data publicarii: Joi 05 Februarie 2009, 12:12
Data actualizarii: Joi 05 Februarie 2009, 13:06
Fanii lui Liverpool si ai lui Everton au fost martorii unei gafe monumentale. Televiziunea care a transmis meciul in Anglia, a difuzat publicitate chiar in momentul in care se inscria singurul gol al meciului.

Dupa 90 de minute in care nu au aratat prea mult fotbal, iar tabela ramasese la 0-0, Liverpool si Everton au intrat in prelungiri pentru a-si disputa locul in 16-zecimile Cupei Angliei. In minutul 118, mijlocasul Dan Gosling a inscris golul victoriei lui Everton, insa televiziunea care a transmis meciul nu a fost pe faza. Exact in acel moment a ales sa difuzeze reclama care i-a scos din minti pe suporteri. Oare cum a aratat golul...?