FA Cup |  Wolves - Coventry 2-3 a fost în direct pe Pro Arena & VOYO!

FA Cup Manchester City - Newcastle Wolves - Coventry Anglia
Data publicarii: Sambata 16 Martie 2024, 16:00
Data actualizarii: Sambata 16 Martie 2024, 18:41

Urmărim și comentăm împreună meciurile din cea mai veche competiție a fotbalului, Cupa Angliei!

Wolves - Coventry 2-3, LIVE pe Pro Arena & VOYO

Minutul 90+11: Final de meci! Coventry merge în semifinale!

Minutul 90+10: GOOOOL Coventry!  Haji Wright îi execută pe Wolves! O execuție superbă, plasată, lângă portar.

• Pep Guardiola

Minutul 90+7: GOOOOL Coventry! Ellis Simms își trece dubla în cont!

Minutul 89: GOOOOL Wolves! Hugo Bueno înscrie și întorace tabela! Ce nebunie pe Molineux!

Minutul 84: GOOOOL Wolves! Rayan Ait-Nouri profită de o greseală în defensiva oaspeților și nu-l iartă pe Ben Wilson.

Minutul 53: GOOOOL Coventry! Ellis Simms marchează!

Minutul 46: Samuel Barrott a fluierat începutul reprizei secunde!

Minutul 45+2: Albitrul a fluierat pentru pauză!

Minutul 1: S-a dat startul pe Molineux Stadium!

FA Cup se vede doar la Pro Arena & VOYO. Sâmbătă, Wolves o va confrunta de la ora 14:15 pe Coventry, pe ”Molineux Stadium”, în sferturile de finală ale Cupei Angliei!

FA Cup | Manchester City - Newcastle, LIVE pe Pro Arena & VOYO de la ora 19:30! Wolves - Coventry, de la 14:15

În aceeași zi, Manchester City va primi vizita celor de la Newcastle pe ”Etihad” de la ora 19:30. Ultimul duel dintre cele două echipe s-a petrecut în ianuarie, în Premier League, și s-a încheiat 3-2 în favoarea ”cetățenilor”.

• Cele mai tari meciuri din FA Cup se văd doar la Pro Arena & VOYO!

Duminică, tot în FA Cup, Chelsea o va întâlni pe Leicester City pe ”Stamford Bridge” de la ora 14:45, iar Manchester United se va duela cu Liverpool pe ”Old Trafford” de la ora 17:30. Ambele partide vor fi în direct pe Pro Arena & VOYO.