Batuti in min 92! CFR Cluj 1-2 FC Seul! Cu cine juca CFR mai bine: Uhrin sau Trombetta?

CFR Cluj Yssouf Kone Amicale
Data publicarii: Sambata 14 Februarie 2009, 17:04
Data actualizarii: Sambata 14 Februarie 2009, 19:01
Surpriza mare in ultimul amical al CFR-ului. Clujenii au pierdut in Fata lui FC Seul dupa un meci de cosmar.

Uhrin a inceput meciul cu Nuno Claro, Viera, Cadu, De Sousa, Panin, Culio, Flores, Peralta, Pereira, Y. Kone, Dubarbier. Cei de la Seul au deschis scorul in minutul 35, dupa ce Nuno Claro a respins gresit o minge. Kone a marcat din nou in pregatiri, in minutul 52, dar finalul de meci a fost greu de anticipat. Gabi Muresan a fost eliminat in minutul 82, iar 10 minute mai tarziu, CFR a luat golul decisiv.

Comenteaza aici: Cu cine era CFR mai periculoasa, cu Uhrin sau cu Trombetta?

Min 8: Ocazie a celor de la FC Seul. Un sut puternic rateaza poarta lui Nuno Claro.
Min 9: Peralta trage puternic de la 20 de metri, dar mingea se duce peste poarta.
Min 20: Lovitura libera pentru CFR! Culio suteaza in zid!
Min 35: GOL SEUL! Coreenii au marcat dupa o greseala a lui Nuno Claro.
Min 40: Culio rateaza din interiorul careului!
Min 48: Mara bate o lovitura libera, slab peste poarta lui FC Seul.
Min 52: GOL CFR CLUJ! Kone egaleaza pentru trupa lui Uhrin
Min 82: Gabi Muresan a fost eliminat!
Min 92: Lovitura de teatru! Gol pentru Seul, dupa ce un coreean a intrat in careu si a marcat cu un sut de la 11 metri.