Spania Atletico Madrid Mario Mandzukic Spania
Data publicarii: Vineri 22 August 2014, 23:35
Data actualizarii: Sambata 23 August 2014, 01:24

LIVE SCORE DIN PESTE 200 DE CAMPIONATE PE WWW. SPORT.RO SI M. SPORT.RO!

Dupa 1-1 in turul de pe Bernabeu, Real n-a putut sa castige nici pe terenul lui Atletico si pierde primul trofeu intern al sezonului. Simeone a fost eliminat in prima repriza pentru proteste, insa Atletico n-a resimtit socul. Mandzukici a marcat singurul gol al partidei in minutul 2!

Cum s-a marcat:

min 2: GOOOL Atletico Madrid! Gol Mandzukic! Atacantul lui Atletico inscrie cu un sut ideal, fara nicio sansa pentur Casillas! Plonjonul portarului de la Real a fost inutil! VEZI AICI VIDEO!

Echipe de start:

Atletico Madrid: Moya - Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira - Gabi, Tiago - Raul Garcia, Griezmann, Koke - Mandzukic
Rezerve: Oblak, Ansaldi, Gimenez, Saul, Suarez, Rodriguez, Jimenez

Real Madrid: Casillas - Carvajal, Varane, Ramos, Coentrao - Modric, Xabi Alonso, Kroos - Bale, Benzema, James
Rezerve: Navas, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Illaramendi, Isco, Cristiano Ronaldo