EXPLOZIE pe National Arena! Nikolici, bucurie nebuna dupa cel mai norocos gol din cariera! Cum a facut kickboxing chiar pe teren! VIDEO SENZATIONAL

Data publicarii: Vineri 05 Octombrie 2012, 08:23
Data actualizarii: Vineri 05 Octombrie 2012, 10:29

Steaua 1-0 FC Copenhaga / Stefan Nikolici este din nou eroul Stelei! Atacantul muntenegrean s-a descatusat dupa gol si a sarbatorit intr-un mod spectaculos!

Steaua a suferit enorm in meciul cu FC Copenhaga - Dupa o prima repriza foarte slaba, Laurentiu Reghecampf l-a introdus pe Nikolici la pauza in locul lui Adi Rocha, foarte sters in prima repriza.

Nikolici s-a zbatut mult si in minutul 83 s-a vazut rezultatul - atacantul muntenegrean a reusit sa inscrie cu mult noroc.

"Nu cred ca am mai inscris un gol atat de norocos. Am fost omul potrivit in momentul potrivit" a spus Stefan Nikolici dupa meci!

Nikolici a sarbatorit reusita luand la pumni si picioare fanionul :)