VIDEO-HORROR: Iacob a marcat in minutul 87 si a provocat o BATAIE NEBUNA intre fani si Politie!

Victoras Iacob Aris Salonic Iraklis Salonic Campionate externe
Data publicarii: Duminica 06 Martie 2011, 09:38
Data actualizarii: Duminica 06 Martie 2011, 09:43

Momente de cosmar la derby-ul dintre Aris si Iraklis Salonic!

Victoras Iacob a avut nevoie de doar 4 minute ca sa intre in derby-ul dintre Aris si Iraklis Salonic. Au urmat insa scene de cosmar - fanii lui Aris au intrat pe teren si s-au luat la bataie cu fortele de ordine! Jucatorii lui Iraklis au fost nevoiti sa se baricadeze in vestiar si sa astepte acolo aproape o ora pentru a parasi stadionul.

Vezi mai jos incidentele

Vezi aici rezumatul meciului Aris - Iraklis 0-1 (gol marcat de Victoras Iacob in minutul 87)

Golul lui Iacob a dus-o pe Iraklis la doar 3 puncte de locurile care duc in Playoff. Iraklis e pe locul 8 cu 32 de puncte. Celalalt roman de la Iraklis, Bogdan Mara, a fost titular si schimbat in minutul 61.