Imaginea nebuniei dupa cel mai palpitant meci al inceputului de an in Premier League: Benteke i-a rupt ochelarii lui Klopp de bucurie :) VIDEO

Anglia
Data publicarii: Sambata 23 Ianuarie 2016, 17:37
Data actualizarii: Sambata 23 Ianuarie 2016, 18:02

Liverpool a invins-o pe Norwich cu 5-4, cu un gol inscris de Lallana in prelungiri

Norwich - Liverpool poate candida fara probleme la titlul de cel mai frumos meci al sezonului in Premier League. Liverpool s-a impus cu 5-4, la capatul a 95 de minute cu de toate: rasturnari de scor, goluri spectaculoase si momente memorabile.

Lallana a marcat golul victoriei in ultimul minut de prelungiri, dupa ce Norwich egalase in minutul 90, iar banca lui Liverpool a explodat de bucurie.

Klopp a celebrat spectaculos golul victoriei. A iesit la marginea terenului, a alergat spre jucatori si l-a imbratisat pe Lallana. In toata nebunia, antrenorul lui Liverpool a ramas fara ochelari. Benteke i-a rupt. VIDEO