Duminica 10 Iulie 2011, 19:22

Zicu si Moraes au debutat pentru TSKA, dar nu prea le-a iesit nimic in amicalul cu o nou promovata in Bulgaria!

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

1-1 cu nou promovata Vidin | Moraes s-a "remarcat" cu o lovitura de cap, de Zicu chiar nu s-a lipit nimic! Cei doi au fost folositi in prima repriza, care a tinut 30 de minute. Spas Delev a marcat pentru TSKA. Moraes se resimte dupa cele 6 luni in care n-a avut echipa. Conditia fizica a brazilianului nu e printre cele mai bune. La primul antrenament cu bulgarii, Moraes a LESINAT!