Video incredibil! Cum a fost invins Piturca in minutul 95 in ultimul meci la arabi! Jucatorii s-au pus in genunchi sa se roage

Victor Piturca Al Ittihad Stranieri
Data publicarii: Sambata 13 Decembrie 2014, 11:33
Data actualizarii: Sambata 13 Decembrie 2014, 11:36

Al Ittihad - Al Shabab s-a terminat 0-1, chiar daca echipa lui Piturca a avut cel putin zece ocazii clare de gol

Mingea a refuzat sa intre in poarta, iar in minutul 5 de prelungiri, Shabab a marcat golul victoriei.

Dupa 12 etape, Ittihad are 22 de puncte si e pe 5 in clasamentul din Arabia Saudita. Reghecampf are si el derby maine, cu liderul Al Nasr. Daca nu bate, are emotii pentru postul sau la Al Hilal, scrie presa de la Riad

Piturca a suportat greu infrangerea cu Al Shabab. A ramas cateva minute pe banca, fara sa poata avea vreo reactie, in timp ce jucatorii sai s-au prabusit pe gazon si au fost cu greu convinsi sa se indrepte spre vestiare de membrii staff-ului.

Tot la meciul lui Al Ittihad, in tribune a fost prezenta si o femeie, o aparitie destul de rara la meciurile din Arabia Saudita. Aceasta a venit la meci fara sa poarte voal pe fata. Toti ochii au fost asupra ei.