VIDEO / Stancu si-a revenit cand a auzit ca Galata il da la Steaua! A dat gol in campionat! VEZI REUSITA:

Bogdan Stancu Galatasaray Stranieri
Data publicarii: Marti 10 Mai 2011, 11:17
Data actualizarii: Marti 10 Mai 2011, 11:17

Pus pe lista neagra de o parte din conducerea Galatei, Stancu a fost titular la Galata si a dat al treilea gol al sau din Turcia!

Stancu a deschis scorul pentru Galata in minutul 35 al meciului cu Kasimpasa. Tot nu merge bine pentru Galata in cel mai negru sezon al istoriei ei. Dimitrov a egalat in minutul 45. Baros a facut 2-1 din penalty in minutul 60. Kasimpasa e pe ultimul loc in Turcia si e deja retrogradata! Cetin a stabilit scorul final, 3-1 pentru Galata!

Stancu mai marcase un gol in campionat si unul in Cupa Turciei! "Nu vreau sa plec de la Gatala, ar fi un pas inapoi pentru mine chiar si un imprumut la Steaua" a anuntat Stancu in urma cu cateva saptamani cand presa turca anuta ca va fi imprumutat in Ghencea.