Seara NEBUNA pentru Florin Andone in Primera! A dat GOL si autogol in Deportivo - Cordoba! VIDEO

Florin Andone Cordoba Stranieri
Data publicarii: Miercuri 08 Aprilie 2015, 22:44
Data actualizarii: Miercuri 08 Aprilie 2015, 23:04

Florin Andone continua sa fie in centrul atentiei la Cordoba! In meciul cu Deportivo, din deplasare, momentele decisive ale partidei l-au avut in prim-plan!

Mai intai, atacantul roman a deschis scorul, in minutul 55, cu o reluare din apropiere. VIDEO AICI!

Tot Andone a stabilit si scorul final. N-a fost 2-0, ci 1-1! Varful si-a inscris in proprie poarta cu 3 minute inainte ca timpul de joc sa expire! VIDEO AICI!

Cordoba trece printr-o pasa teribila in Primera Division. E ultima in clasament, cu 18 puncte, 8 sub ultimul loc de salvare, ocupat chiar de adversara din aceasta seara!

Andone are 5 goluri in La Liga si unul in Cupa, de cand a fost promovat la prima echipa la Cordoba!