Keseru, greu de OPRIT in Bulgaria | Atacantul a inscris din nou pentru Ludogorets si e golgheterul campionatului: VIDEO

Claudiu Keseru Bulgaria Ludogorets Stranieri
Data publicarii: Sambata 24 Octombrie 2015, 17:17
Data actualizarii: Sambata 24 Octombrie 2015, 17:31

Ludogorets a castigat din nou in Bulgaria, iar Keseru a recidivat si el. Atacantul a marcat golul de 2-0 in victoria cu Montana.

Claudiu Keseru a marcat din nou pentru Ludogorets Razgrad, in victoria obtinuta in etapa a 13-a a campionatului Bulgariei.

Fostul atacant al Stelei a inscris in victoria cu 2-0 a campioanei en-titre. Golul acestuia a venit in minutul 75, dupa ce Ludogorets a deschis scorul prin Cafu, in minutul 2.

Keseru a ajuns astfel la cota 7 in campionatul Bulgariei.

Ludogorets a depasit-o astfel pe Litex Lovech, echipa lui Reghecampf, insa mai are de recuperat un punct fata de Levski Sofia, care a invins si ea cu 1-0 pe Cherno More Varna.

Echipele folosite

Ludogorets: Borjan - Minev, Moti, Kerchev, Natanael - Vitinha, Dyakov, Cafu, Marcelinho, Wanderson - Keseru

Montana: Ivanov - Todorov, Mihov, Georgiev, Hubchev - Angelov, Genchev, Popov - Lazarov, Baldjiski - Poplatnik