I-a pus mingea PE CAP! Razvan Marin, SUPER centrare de gol! Standard s-a calificat in FINALA Cupei

Standard Liege se va lupta pe 17 martie pentru primul trofeu al sezonului. S-a calificat in finala Cupei Belgiei, unde o va intalni pe Genk.

Standard a pierdut cu 3-2 deplasarea de la Brugges, dar victoria la scor din tur i-a fost suficienta. S-a terminat 4-1 acum o saptamana, la Liege.

Titular la Standard, Razvan Marin a fost din nou printre remarcatii partidei. Romanul a centrat perfect in minutul 4, din corner, pentru golul marcat de Orlando Sa. Marin a incheiat meciul in teren, iar pana la final a primit si un galben, in minutul 63.

Incendiu la Spitalul de Psihiatrie Craiova. Trei cadre medicale au suferit fracturi după ce au sărit de la etaj