GOOOL Torjeee! Fostul dinamovist a marcat in Turcia, comentatorii au innebunit! Cum a facut magie la 1 la 1 cu portarul! VIDEO

Stranieri
Data publicarii: Sambata 24 Ianuarie 2015, 09:21
Data actualizarii: Sambata 24 Ianuarie 2015, 09:36

Gabi Torje a marcat pentru Konya, insa echipa lui a pierdut cu 2-3 pe teren propriu, cu Bursaspor.

Gabi Torje a marcat din nou pentru Konyaspor, in meciul pe care ai sai l-au pierdut vineri seara pe teren propriu.

Bursaspor a castigat cu 3-2, insa echipa lui Torje a avut un moment in care a revenit surprinzator in meci: a fost condusa cu 2-0, dar in decurs de doar cinci minute a egalat.

Torje a dat golul egalarii pentru Konya, insa Bursa a mai marcat o data si a castigat cu 3-2, dramatic, in minutul 91.

Konyaspor este pe locul 12 in clasament, in timp ce adversara ei ocupa locul 4, de Europa League, dupa acest meci.