Florin Andone a marcat, dar meciul a fost umbrit de o accidentare horror a lui Torres | UPDATE: Atacantul ramane sub observatie la spital

Florin Andone Atletico Madrid Deportivo La Coruna Spania Stranieri
Data publicarii: Joi 02 Martie 2017, 22:05
Data actualizarii: Vineri 03 Martie 2017, 00:30

Florin Andone a deschis scorul in minutul 13 al meciului Deportivo La Coruna - Atletico Madrid

UPDATE | Atletico anunta ca Torres este in stare stabila, dar va ramane la spital

UPDATE | Deportivo - Atletico s-a incheiat 1-1, Griezmann egaland pentru oaspeti. Fernando Torres s-a accidentat extrem de grav, fiind transportat la spital. Atacantul a suferit un traumatism craniocerebral.

Torres a stat minute bune intinse pe gazon, iar colegii s-au temut ca si-a inghitit limba. Jurnalistii din Spania noteaza ca acesta va ramane toata noaptea sub observatie.

Internationalul roman Florin Andone a marcat pentru Deportivo dupa mai bine de o luna. Acesta a ajuns la cota 8 in La Liga

Andone marcase ultimul gol pe 20 ianuarie, intr-un Las Palmas 1-1 Deportivo.

Andone a profitat de gafa uriasa a lui Oblak, cel care i-a pasat direct romanului la o degajare. VIDEO AICI!

Este al optulea gol marcat de Andone in ultimele 14 partide jucate pentru Deportivo in acest sezon.