Razvan Marin Anderlecht Belgia meci intrerupt Standard Liege Stranieri BREAKING NEWS | Meciul Standard Liege - Anderlecht, oprit in minutul 30, la 2-0! Razvan Marin a dat un supergol!!!
Data publicarii: Vineri 12 Aprilie 2019, 22:22
Data actualizarii: Sambata 13 Aprilie 2019, 08:47

Razvan Marin a dat un supergol in Standard Liege 2-0 Anderlecht. Meciul a fost insa intrerupt in minutul 30!

Razvan Marin a dat un gol fantastic in minutul 22 al derbyului Standard Liege - Anderlecht, din Play Off-ul campionatului belgian. Mijlocasul a marcat dintr-o lovitura libera, din apropierea liniei de margine.

Opt minute mai tarziu, Standard si-a dublat avantajul dintr-un penalty transformat de M'Poku. Imediat dupa, meciul a fost insa intrerupt

• BREAKING NEWS | Meciul Standard Liege - Anderlecht, oprit in minutul 30, la 2-0! Razvan Marin a dat un supergol!!!

Arbitrul a oprit partida dupa ce suporterii au "incendiat" stadionul. Zeci de petarde au explodat, iar fumul tortelor a acoperit terenul.

Din primele informatii, "vinovati" sunt fanii lui Anderlecht.