Adio, BRILIANTUL! Mutu e doar o umbra a trecutului! Cate minute au trecut de cand n-a mai marcat:

Adrian Mutu Stranieri
Data publicarii: Sambata 21 Septembrie 2013, 17:15
Data actualizarii: Sambata 21 Septembrie 2013, 17:16

►Dinamo – Sanatatea, marti 20:30, IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro! Vezi AICI cand joaca Steaua, Rapid si U Craiova - Petrolul! Bate Cupa!

Mutu merge in seara asta la Rennes sa sparga ghinionul din acest sezon, in care n-a reusit sa marcheze! Nici Ajaccio n-o duce mai bine. Corsicanii au cinci egaluri si patru infrangeri iar fanii se tem din nou de retrogradare. Principalul atacant al echipei, Adi Mutu, trece prin cea mai grea perioada de cand se afla in Franta, cu 609 minute de cand n-a mai reusit sa marcheze. Daca anul trecut Mutu avea probleme cu bara, anul acesta e n-a mai reusit nici macar sa-si creeze ocazii de gol.