IMAGINI SOCANTE pentru stelisti! ASTA a fost cea mai trista zi din istoria Stelei! Bucurie ISTERICA dupa lacrimile a milioane de romani

Steaua Middlesbrough Stiri
Data publicarii: Vineri 27 Iulie 2012, 18:25
Data actualizarii: Vineri 27 Iulie 2012, 18:24

Stelistii care au vazut meciul asta, vor ramane marcati pe viata. Asa ceva nu se uita!

Steaua - Boro 4-2 pe 27 aprilie 2006 e partida care a lasat milioane de suporteri in lacrimi de furie! Steaua a condus cu 2-0, dupa ce a venit in Anglia cu avantajul unui gol in turul de la Bucuresti, dar a pierdut incredibil pe Riverside si a ratat finala UEFA!

Maccarone a devenit idol pentru rivalii Stelei dupa golul care a distrus-o pe Steaua in minutul 89!

Fanii lui Boro au reunit intr-un clip de 40 de minute toate reactiile de dupa cel mai important meci din istoria clubului!

Urletele isterice ale comentatorilor la golul lui Maccarone le vor aduce cu siguranta stelistilor aminte de momentele incredibile de la Middlesbrough!