Andrei Cristea, gol in minutul 94! FC Brasov 2-1 ACS Poli Timisoara! Poli pierde podiumul dupa infrangerea asta!

Vineri 23 August 2013, 18:55

INTRA SI COMENTEAZA FAZELE MECIULUI!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Echipele de start:

FC Brasov: Marinescu – Straut, Oltean, Machado, Serginho – I. Popa, Madeira, Dias, Paun – Buga, Danquah

ACS Poli: Coca – Nohai, Scutaru, Seroni, Nicola – Barbut, Gorobsov, Trandu, Nanu, Keita - Szekely

LIVE TEXT:

Min 94: GOOOOOOOOL BRASOV! Andrei Cristea profita de iesirea portarului in afara careului, il dribleaza si inscrie golul victoriei!

Min 50: GOL POLI! Seroni egaleaza cu o lovitura de cap din careu!

Min 39: GOL BRASOV! Serginho deschide scorul cu un sut senzational din careu!

Min 30: Intra Andrei Cristea in locul lui Danquah la Brasov.

Min 10: Madeira suteaza imprecis de la distanta!

Min 7: Buga centreaza de pe dreapta, Danquah rateaza de putin reluarea!

Min 5: Gablen pentru Keita. Min 7: Buga centreaza de pe dreapta, Danquah rateaza de putin reluarea!

Min 5: Gablen pentru Keita.

Min 1: Incepe meciul.