VIDEO! Mourinho si-a pierdut mintile din cauza arbitrului! Simularea lui Ronaldo l-a facut sa TURBEZE! Cum i-a speriat pe toti cei de pe banca:

Jose Mourinho Real Madrid Spania
Data publicarii: Joi 10 Ianuarie 2013, 10:14
Data actualizarii: Joi 10 Ianuarie 2013, 10:12

Tensiunea de la Real Madrid se vede din ce in ce mai tare - Jose Mourinho s-a enervat rau de tot la meciul cu Celta Vigo!

Real Madrid s-a calificat in sferturile Cupei Spaniei dupa 4-0 impotriva lui Celta Vigo. Meciula a fost insa mai dificil decat o arata scorul - dupa 2-1 in tur pentru Celta, Real a trait periculos pe final dupa elimnarea lui Ramos. Abia golul lui Ronaldo din minutul 87 i-a linistit complet pe madrileni.

Contestat de fani pentru modul in care l-a tratat pe Iker Casillas, Jose Mourinho si-a pierdut control la meciul cu Celta - la o faza la care arbitrul a lasat jocul sa continue dupa o cadere a lui Cristiano Ronaldo, Mourinho a sarit ca ars si a sutat intr-o minge, speriindu-i pe cei aflati pe banca de rezerve!