Meci DRAMATIC pe Bernabeu! "Hotilor, am avut PENALTY clar!" Hentul SCANDALOS al lui Pepe i-a scos din minti pe nemti! Offside la al doilea gol?

Pepe Real Madrid Spania
Data publicarii: Miercuri 25 Aprilie 2012, 22:44
Data actualizarii: Miercuri 25 Aprilie 2012, 23:01

Viktor Kassai a dat doua penalty-uri in prima repriza, cate unul pentru fiecare echipa, dar nemtii n-au fost DELOC multumiti de prestatia arbitrului maghiar! Semifinale Europa League, joi 22.00: Bilbao-Sporting pe Sport.ro si Valencia-Atletico pe voyo. Castiga 2 bilete pe zi la finala!

Pepe a avut 45 de minute de cosmar! Dupa ce a faultat in careu pentru golul de 2-1 al lui Bayern, portughezul a facut hent la ultima faza a reprizei. Nemtii fac scandal pe site-ul Bild! Au vazut mingea in mana lui Pepe la lovitura libera a lui Robben, dinaintea fluierului care a trimis echipele la vestiare!

"Hotilor, am avut penalty clar!", scriu fanii lui Bayern pe net. Suporterii acuza si golul 2 marcat de Ronaldo, care ar fi fost in pozitie de offside in momentul assistului!