VIDEO Real Madrid 4-3 Sociedad! Scandalul dintre Mourinho si Casillas continua! Iker a refuzat banderola de capitan! Meci superb pe Bernabeu: Realul a jucat 85 de minute in 10!

Real Madrid Iker Casillas Jose Mourinho Spania
Data publicarii: Duminica 06 Ianuarie 2013, 19:35
Data actualizarii: Luni 07 Ianuarie 2013, 03:04

LIVE SCORE din toate campionatele lumii aici! Intra si comenteaza decizia lui Mourinho de a-l lasa pe banca pe Casillas!

VEZI AICI GOLURILE!

Real Madrid: Adan, Essien, Varane, Carvalho, Arbeloa, Khedira, Alonso, Di Maria, Ozil, Ronaldo, Benzema

Real Sociedad:
Bravo, Estrada, Gonzalez, Martinez, De la Bella, Illarramendi, Pardo, Vela, Prieto, Griezmann, Ifran

____________________________________________________________________________________________

Min 90: Final de meci! Realul a dominat ultima parte a partidei, desi a jucat cu un om mai putin timp de 85 de minute!

Min 76: GOOOL! Xabi Prieto face 4-3! Meci nebun pe Bernabeu

Min 70: GOOOOOOOOL! Ronaldo face dubla dupa o gafa uriasa a lui Bravo! Portarul oaspetilor a respins in propria poarta un sut puternic din lovitura libera!

Min 67: GOOOOOOOOL RONALDO! Portughezul inscrie dupa o pasa magistrala a lui Benzema!

Min 62: Mourinho vrea sa forteze si il trimite pe Higuain la incalzire

Min 60: Schimbare la Sociedad: Ifran este inlocuit de Castro

Min 46: A inceput repriza secunda. Nicio schimbare in cele doua echipe

PAUZA!

Min 39: GOOOOOL SOCIEDAD! Prieto face dubla dupa o faza in care mingea a ajuns cu noroc la el!

Min 35: GOOOOOL REAL! Khedira inscrie cu un sut din interiorul careului!

Min 30: Benzema este lansat excelent, dar se impiedica si Bravo reuseste sa retina

Min 9: Prieto executa lovitura de la 11 metri; fara emotii pentru basci!

Min 8: Casillas intra in poarta Realului. Callejon este inlocuit. Cristiano Ronaldo pastreaza banderola de capitan, dupa ce Iker Casillas a refuzat sa o poarte

Min 6: PENALTY pentru oaspeti. Adan are o interventie riscanta la Vela, maxicanul cade si se acorda penalty. Portarul madrilenilor a fost eliminat!!!

Min 1: GOOOOOOOL REAL! Inceput perfect pentru madrileni! Mingea ajunge la Khedira, care paseaza printre fundasii adversi. Benzema ramane singur cu Bravo si il executa fara probleme

A inceput meciul!

Etapa a 18a a Primerei Division consemneaza intalnirea dintre Real Madrid si Real Sociedad, doua echipe cu obiective diametral opuse. Daca Realul este obligata sa castige pentru a mai spera macar la titlu, desi diferenta fara de Barca este uriasa, bascii din San Sebastian vor sa produca surpriza pe Bernabeu si sa se indeperteze de zona rosie a clasamentului.