Cum a fost falsificat golul lui Cristiano Ronaldo din penalty cu Barcelona! Unde s-a produs faultul. VIDEO

Cristiano Ronaldo Barcelona Real Madrid Spania
Data publicarii: Duminica 23 Martie 2014, 23:23
Data actualizarii: Duminica 23 Martie 2014, 23:30

►PRO TV prezinta: Petrolul - Astra, miercuri 20:30 si Steaua - Dinamo, joi 20:30! Fotbal pentru toata lumea!

In minutul 55 al meciului cu Barcelona, Cristiano Ronaldo era faultat la marginea careului, insa centralul a mutat faza cu cativa centimetri mai incolo si a acordat penalty. VEDETI VIDEO AICI

Chiar daca totul s-a petrecut in viteza, contactul s-a produs evident in afara careului, golul reusit de Cristiano Ronaldo fiind marcat dintr-un penalty inexistent.

"Furt pe Bernabeu", a scris Sport.es dupa faza penaltyului lui Cristiano Ronaldo.

Si Messi a marcat dintr-un penalty. In minutul 65 al meciului, Messi a reusit o dubla, dupa ce Ramos l-a faultat pe Neymar in careu si a vazut cartonasul rosu.