Barcelona 3-1 Bilbao! Super gol reusit de Neymar! Suarez si Pique rastoarna scorul dupa ce Bilbao a avut 1-0 in min 12

Barcelona Athletic Bilbao Spania
Data publicarii: Miercuri 27 Ianuarie 2016, 22:50
Data actualizarii: Joi 28 Ianuarie 2016, 00:20

Dupa 2-1 in tur, Barcelona a castigat cu 3-1 returul cu Bilbao din Cupa Spaniei si se califica in semifinale.

Bilbao a condus cu 1-0 prin golul lui Williams in minutul 12, iar avantajul a tinut pana dupa pauza.

Suarez a reusit sa egaleze in minutul 53, pentru ca in ultimele 10 minute ale partidei jucatorii lui Luis Enrique sa loveasca decisiv.

Pique a marcat in minutul 82, iar Neymar a inchis tabela la 3-1 cu un sut superb in vinclu de la 15 metri.

BARCELONA: ter Stegen, Pique, Alves, Vermaelen, Mathieu, Rakitic, Mascherano, Sergi, Suarez, Messi, Neymar