VIDEO Asa se APRINDE stadionul pe care jucam barajul! Grecii au facut repetitie pentru meciul cu Romania! Cine e in forma:

Nationala
Data publicarii: Luni 11 Noiembrie 2013, 07:53
Data actualizarii: Luni 11 Noiembrie 2013, 07:58

► Se vede RIO! Ia-ti numele de brazilian si poti castiga AICI tricoul HAGINHO 10!

Cu o saptamana inaintea barajului cu Romania, stadionul Karaiskakis din Pireu s-a aprins la propriu la meciul dintre Olympiacos si PAOK. Au fost 11 internationali greci pe teren, dar si Costin Lazar la echipa din Salonic. Holebas, Salpingidis sau Manolas s-au luptat in derby si vor se vor lupta si vineri cu Romania.

Galeria lui Olympiacos a invins atmosfera si o va face si vineri seara. Pe teren n-au sarit scantei, vedetele grecilor lasand impresia ca se menajeaza pentru nationala. Mitroglou a dechis scorul in minutul 36 si a dat startul la show. E o veste proasta, mai ales ca Piturca l-a pierdut pe Chiriches pentru cele doua manse!

Saviola, Fuster si Campbell au marcat pentru victoria cu 4-0 a gazdelor. Olympiacos e pe primul loc cu 10 victorii, un egal si nicio infrangere, iar PAOK e la 6 puncte in spate.

Costin Lazar a fost titular si a fost inlocuit in minutul 70 de Ninis, viitorul sau adversar.

Holebas, Mitroglu, Maniatis, Manolas, Katsouranis, Ninis, Salpingidis sau Tziolis sunt jucatorii de la Olympiacos si PAOK cu sanse mari la titularizare in meciurile cu Romania!