Armenii s-au RAZBUNAT dupa 0-5! Jucatorii nationalei au iesit dupa 40 de minute de la vestiare. Ce s-a intamplat

Data publicarii: Duminica 09 Octombrie 2016, 09:09
Data actualizarii: Duminica 09 Octombrie 2016, 21:24

Armania 0-5 Romania / Nationala a facut scorul serii in grupa de calificare la Cupa Mondiala.

La Erevan, in zi de sarbatoare, nationala Romaniei s-a impus cu 5-0 in fata Armeniei, o echipa aflata fara vedeta principala, Henrikh Mkhitaryan de la Manchester United. Armenii au ramas si fara un om inca din minutul 3, cand Romania a primit si penalty.

La finalul partidei, jucatorii nationalei au mers la micuta galerie a Romaniei, dupa care au mers la vestiare. Jucatorii au stat doar 40 de minute la cabine, dupa care au plecat direct la hotel. La vestiare au avut surpriza neplacuta de a constata ca nu au apa calda pentru a face dusuri.

Romania a plecat apoi spre Kazahstan, acolo unde o asteapta meciul de marti de la Astana.

Sursa foto: FRF.ro