Steaua 0-0 Rapid! Dinamo s-a incurcat cu Brasov dar ramane pe primul loc! Astra a castigat cu Vaslui! Comenteaza etapa!

Meciurile etapei
Data publicarii: Luni 24 Octombrie 2011, 10:34
Data actualizarii: Luni 24 Octombrie 2011, 22:06

Vineri
Mediasul egaleaza Steaua in clasament! Gaz Metan 3-1 Sportul
Grigoras viseaza la Champions League! U Cluj a fost INVIZIBILA! Pandurii 1-0 U Cluj

Sambata
Meci NEBUN la Sibiu cu 2 eliminari si bara in minutul 94! Vointa Sibiu 1-0 Concordia Chiajna!
CFR urca pe locul 2 dupa o victorie chinuita! CFR 2-1 Ceahlaul
Meci NEBUN cu 3 goluri in 4 minute, Otelul, prima victorie intr-o luna, Grahovac si Sg. Costin au facut gafa campionatului: Tg. Mures 1-2 Otelul!

Duminica
Stoichita a dat-o-n BARA! Mioveni si Petrolul au jucat fotbal doar 5 minute!  Dacia 0-0 Petrolul
Un portar MINUNE i-a anihilat pe Danciulescu si Marius Niculae! Dinamo, un gol anulat si ratari fara numar: Dinamo 0-0 Brasov

Luni
Astra Ploiesti 1-0 Vaslui Cerniauskas face GAFA CAMPIONATULUI! Sumudica a tipat spre Hizo dupa gol: "Exista un Dumnezeu"  Astra 1-0 Vaslui
Mortii si ranitii au dat-o la pace! Steaua o face fericita pe Dinamo! Steaua 0-0 Rapid