Viitorul a obtinut cea mai mare victorie in Liga I, Steaua s-a chinuit la Targu Jiu! AZI se joaca restanta Dinamo - Rapid!

Meciurile etapei
Data publicarii: Joi 18 Octombrie 2012, 16:55
Data actualizarii: Luni 22 Octombrie 2012, 17:15

Joi:
►I-au distrus VIITORUL lui Andone! Campionii Romaniei, "buzbuchiti" de copiii lui Hagi! Vezi toate fazele din CFR Cluj 0-1 Viitorul
Vineri:
Golubovic l-a aruncat in AER pe Pinalti! Eric a dat un SUPER GOL fara sa vrea! Ceahlaul 2-1 Gaz Metan
DEZASTRU! Meciul cu Rapid e decisiv pentru Bonetti! Dinamo 1-2 Gloria Bistrita
Sabau risca sa fie dat afara! Trei fosti rapidisti au ucis Rapidul in Giulesti, fanii au protestat incredibil! Rapid 1-2 FC Brasov!
Sambata:
Final HORROR pentru Astra! Portarul l-a DISTRUS pe Multescu! Otelul bate dupa 3 luni in campionat! Otelul 2-1 Astra
Petrolul trece peste Dinamo si Rapid! Bokila a inscris imediat dupa ce a intrat pe teren, Bornescu a salvat un penalty! Petrolul 1-0 Severin
Duminica:
Niculae e golgeter in Liga 1! Victorie grea pentru Vaslui, echipa lui Hizo e pe locul 3! Vaslui 1-0 U Cluj
S-au CHINUIT ca ALCOOLICII ANONIMI! Steaua a facut cea mai slaba repriza a sezonului! Pandurii 0-0 Steaua