Dinamo a remizat cu campioana, CFR face egal cu echipa inceputului de an, Steaua isi pune singura piedica! Comenteaza etapa

Meciurile etapei
Data publicarii: Miercuri 21 Martie 2012, 15:20
Data actualizarii: Vineri 23 Martie 2012, 00:08

Miercuri
CFR pierde doua puncte imense! Gazdele au jucat 30 de min. in 10 oameni si au egalat in min. 90! Sportul 1-1 CFR Cluj
Meci nebun la Ploiesti! Portarul blat impinge mingea in poarta in minutul 93! Echipa suspectata de meciuri ciudate castiga iar in prelungiri! Petrolul 3-4 Chiajna
U Cluj 3-1 Astra Ploiesti! Supergol Grozav din foarfeca! Adrian Cristea l-a facut fericit pe Niculescu!
Kovacs a aruncat in aer meciul de la Galati: "Se arbitreaza comandat!" Otelul 1-1 Dinamo! Munteanu a ratat PENALTY in minutul 80!

Joi
Etapa NEBUNA in Liga I! Inca o surpriza de proportii: Rapid 1-2 Ceahlaul! Mesaj IRONIC al galeriei pentru Dani Coman
Brasov castiga DRAMATIC la Vaslui! Papp a ratat egalarea in min 93, Vaslui a avut un penalty neacordat! FC Vaslui 0-1 FC Brasov!
Steaua si-a FENTAT astrele: Targu Mures 1-0 Steaua! Balaj a refuzat doua penalty-uri, Tatarusanu a COMIS-O din nou!

Marti
Gaz Metan 1-1 Mioveni! Goluri din foarfeca, ocazii uriase in remiza NIMANUI! Mioveni e tot mai aproape de matineu!
Grigoras ramane fara victorie in ultimele 5 meciuri: Pandurii 0-0 Vointa Sibiu

Miercuri
CFR pierde doua puncte imense! Gazdele au jucat 30 de min. in 10 oameni si au egalat in min. 90! Sportul 1-1 CFR Cluj
Meci nebun la Ploiesti! Portarul blat impinge mingea in poarta in minutul 93! Echipa suspectata de meciuri ciudate castiga iar in prelungiri! Petrolul 3-4 Chiajna
U Cluj 3-1 Astra Ploiesti! Supergol Grozav din foarfeca! Adrian Cristea l-a facut fericit pe Niculescu!
Kovacs a aruncat in aer meciul de la Galati: "Se arbitreaza comandat!" Otelul 1-1 Dinamo! Munteanu a ratat PENALTY in minutul 80!