VIDEO KO FANTASTIC pentru Ristea! PITBULL Atodiresei face meciul serii! KO-uri DEMENTIALE pentru Andrei si Bogdan Stoica!

Local Kombat
Data publicarii: Vineri 30 August 2013, 22:31
Data actualizarii: Vineri 30 August 2013, 23:59

► Unic in Romania: “Bataie ca-n filme” cu “Ares” Zambidis! Sambata 20:00, IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

2 seri unice la Sport.ro! Vineri de la 8 jumate, in direct de acasa de la Dracula Local kombat “Atentie, baieti rai!”
Fratii Stoica si Pitbull Atodiresei in gala transmisa in direct in toata America!

Sambata de 20:00, eveniment unic in Romania! Bataie ca in filme, live din cinema cu Zeul grecilor, Ares Zambidis versus Sultanul Kina! Prima lupta LIVE din cea mai mare sala de cinema a Romaniei!

In direct la Sport.ro si Voyo.ro! Da-i bataie!

CLICK AICI pentru LIVE VIDEO

Fightcard Local Kombat Targoviste "Atentie, baieti rai!"

Super-fight – 91 kg
Marsan Yohan (Franţa) vs Bogdan Stoica
Bogdan trimite repede o lovitura de genunchi care ii taie capul lui Yohan! KO tehnic pentru roman si o victorie foarte usoara pentru Bogdan!

Super-fight – 95 kg
Zinedine Hameur-Lain (Algeria) vs Andrei Stoica
Andrei a reusit un KO senzational in repriza a doua, punandu-l in cap pe Zinedine. A fost un meci greu pentru luptatorul roman insa acesta s-a descurcat bine. Zinedine a mai fost numarat o data si in prima repriza!

Super-fight -65 kg
Kostas Papedelis (Grecia) vs Ionuţ Atodiresei
Unul dintre cele mai spectaculoase meciuri din gala, veteranul Ionut Atodiresei castiga la decizie in fata mult mai tanarului Papedelis, dupa 3 runde dominate de sportivul roman!

Super-fight -95 de kg
Kay Bult (Olanda) vs Dănuţ Hurduc
Hurduc castiga la decizie un meci pe care l-a dominat pe adversarul sau din Olanda. Mai scund decat Bult, Danut a reusit sa isi impune boxul in fata adversarului sau.

Super-fight -71 kg
Claudiu Bădoi vs Cristian Milea
Cristian Milea castiga prin abandon, dupa ce Badoi nu a mai putut lupta in Extraround. Acesta a suferit o accidentare si antrenorul sau a fost nevoit sa anunte abandonul!

Super-fight -85 kg
Ibrahim El Bouni (Maroc) vs Ciprian Şchiopu
Trei reprize foarte frumoase facute de cei doi luptatori, cu un plus pentru Ibrahim El Bouni, care castiga meciul la decizie unanima.

Super-fight -91 kg
Ştefan Szomoru vs Cristian Ristea
KO fantastic pentru Cristea, Szomoru a incasat o dreapta in barbie chiar in ultima secunda a rundei si a ramas la podea momente bune!

Super-fight -81 kg
Daniel Lazăr vs Flavius Boiciuc
Lazar castiga la decizie, dupa ce 2 arbitri i-au dat lui meciul si unul lui Flavius Boiciuc.

Superfight +95 kg
Cătălin Sacagiu vs Florin Niculae
Meciul se termina la egalitate dupa ce ambii sportivi au primit cate o decizie iar unul dintre arbitrii a dat egal. Ambii sportivi au terminat meciul cu fata taiata dupa ce s-au lovit cap in cap.