Un calcai magic, un voleu de senzatie si un galazo salvator! Cine a reusit golul serii in Liga Campionilor?

Bastian Schweinsteiger Angel Di Maria Marco Borriello Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 29 Septembrie 2010, 12:26
Data actualizarii: Miercuri 29 Septembrie 2010, 12:32

Roma, Real sau Bayern nu au impresionat in prima seara din etapa a doua de Champions League, insa au fost salvate de executii "speciale"

Marco Borriello - a facut un meci senzational cu CFR Cluj si i-a adus a doua satisfactie lui Ranieri in 4 zile. Pe Olimpico a marcat un gol antologic!

Angel Di Maria - a schimbat fata Realului in cateva minute si l-a salvat pe The Special One cu Auxerre! A fost singura parte buna a Realului care nu convinge inca.

Bastian Schweinsteiger - a reusit o dubla pentru Bayern si a salvat-o de la un scor rusinos: a egalat pe Basel cu un gol din penalty si a adus victoria  in minutul 89!

Arshavin si Wilshere - au reusit o faza spectaculoasa la primul gol al lui Arsenal in victoria cu 3-1 la Partizan!