Pintilii e OUT! Momentul in care tot stadionul a INGHETAT! Cea mai mare pierdere pentru Reghe la retur!

Steaua Laurentiu Reghecampf mihai pintilii Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 21 August 2013, 22:33
Data actualizarii: Miercuri 21 August 2013, 22:32

► Da-le gol, Grozav! Bate-i, Hamza! Contra, macel ca pe vremuri! Swansea - Petrolul, joi 21:00, in direct PRO TV si Voyo.ro!

Pintilii a luat un cartonas galben, la jumatatea primei reprize, asa ca va ratat returul din Polonia, cu Legia.

Numai ca ghinionul l-a ajuns din nou: cateva minute mai tarziu el a fost lovit la arcada de unul dintre adversari, apoi a cazut pe gazon. Imediat a inceput sa-i cursa sange si a cerut sa fie scos din teren, pentru a fi cusut pe loc, la margine.

Meciul tur cu Legia a insemnat o mare problema pentru Rghecampf - Chiriches s-a accidentat si nu a jucat, iar la retur nici Pintilii nu va fi disponibil, din cauza suspendarii.